DailyStyle – ONLINE MAGAZINE pandora butik online

Výběr vánočních filmů, které vás letos nesmí minout

25 Lis 2017 0 Comments Nela Vítová
Lifestyle

Kdo z nás nemiluje útulnou vánoční atmosféru? Snad jediné období v roce, kdy se můžeme zachumlat u televize do deky s teplým kakaem v ruce a nemít výčitky svědomí z nicnedělání.

Vánoční laskominy od THE BODY SHOP

24 Lis 2017 0 Comments Sabina Kratochvílová
Beauty

"Zapomeňte tyto Vánoce na dospělost, vypněte, zpomalte a udělejte si čas na hraní." tak zní heslo letošních Vánoc se značkou THE BODY SHOP. Tato značka totiž letos přichází s novou vzrušující kolekcí dárků, která vás nepřestane překvapovat. 

Polentová pizza s houbami

23 Lis 2017 0 Comments Mirka Jelínková
Gastro

Těsto na pizzu nemusí být jen z bílé pšeničné mouky. Vyzkoušejte něco nového a upečte si třeba k večeři zdravou houbovou pizzu z polenty.

Co jíst, když nemůžete spát?

22 Lis 2017 0 Comments Alžběta Bašková
Lifestyle

Máte problém s nespavostí a nemůžete usnout, když je úplněk?  Nesahejte hned po prášku na spaní. Možná by bylo lepší se podívat do ledničky a bude vám jasné, v čem je problém.

Monochromatický vzhled: Jak nakombinovat různé či stejné odstíny jedné barvy do outfitu

21 Lis 2017 0 Comments Markéta Potjahajlová
Styling

Monochromatický outfit, aneb look v jedné či podobné barvě od hlavy až po paty. Jak na něj? To se dozvíte v tomto článku. Kromě toho si ukážeme, jak docílit štíhlé postavy v jednom kroku pomocí barevného oblečení tón v tónu.

Obočí jako má Cara Delevingne?

20 Lis 2017 0 Comments Eliška Pešková
Beauty

Téměř každá z nás touží po smyslném pohledu, jako má světoznámá modelka a herečka Cara Delevingne. K tomuto jejímu oslnivému looku jí velice napomáhá její přirozeně husté a výrazné obočí.

Značka Sportalm představuje letošní trendy na sjezdovky: v kurzu bude RETRO!

20 Lis 2017 0 Comments Barbora Navrátilová
Fashion News

Když chcete jít v dnešní době s módou, tak už nestačí vyrazit stylově do města, ale paráda se musí dělat i na horách. U zimního sportovního oblečení se už dávno nehodnotí pouze funkčnost a pohodlí, ale mělo by také dobře vypadat! Rakouská značka volnočasového oblečení Sportalm přichází se zcela novou lyžařskou kolekcí, ve které ukazuje, jaké trendy budou letos frčet na svahu.

Nahlédněte s námi do okouzlující výstavy šatů Oscara de la Renty!

19 Lis 2017 0 Comments Lucie Rálišová
Fashion Events

Ikonický návrhář Oscar de la Renta je pro svět ženského odívání nezapomenutelnou osobností. Jeho tvorba doprovázela ženy na ty nejvýznamnější příležitosti po celá desetiletí a všechna tato nevídaná krása se nyní nachází pod jednou střechou. Chcete ji také vidět?

Yves Saint Laurent Marrakech Museum

18 Lis 2017 0 Comments Evgenia Klochay
Fashion News

Muzeum Yves Saint Laurent v Marrakechi, které oslavuje zakladatele a designéra značky Saint Laurent je nyní otevřené pro veřejnost.

Premium Fashion Brands přivítalo v Praze majitele značky KOIL, Marca Leombruni!

17 Lis 2017 0 Comments Sabina Kratochvílová
Fashion Events

Módní skupina Premium Fashion Brands, zastupující nyní již více než 30 prodejen s luxusní dostupnou módou, přivítala v pátek 10.11. 2017 na návštěvě majitele značky KOIL Marca Leombruni spolu s jeho italským týmem.

Czech Design Week – International Design Festival v Praze

17 Lis 2017 0 Comments Michaela Chytrá
Lifestyle

I letos se můžeme těšit na jeden z u nás určitě nejznámějších a nejvyhledávanějších festivalů umění a designu - Czech Design Week. Od 27.11. až do 3.12. 2017 se bude konat na adrese Hybernská 4, kde se představí na 70 designerů, zbývající díla si mohou návštěvníci prohlédnout v partnerských prostorách celkem osmi design storů a dvou galerií. Letošním partnerem festivalu je London Design Fair.

10 filmů, které musí vidět každý fashionista

16 Lis 2017 0 Comments Renata Nesvadbová
Fashion News

Podzim už na nás udeřil v plné síle a i když milujeme letní večírky a procházky, nastává období, kdy si můžeme užívat v pohodlí domova a dokoukat všechny filmy, které by měl každý milovník módy a stylu vidět. Užijte si pořádný filmový maraton zasněte se a inspirujte.

Older Posts

pandora butik online

pandora korvakorut myynti
pandora charms à vendre
loja pandora

 MOLO IS CHILDREN'S FASHION THAT'S HEAVY ON THE CHARM

Molo’s design feeds a child’s imagination with strong colours, fun prints, exciting shapes and bold combinations. At Molo, we are completely crazy about prints because we appreciate that they help give character to even the smallest personalities. 

Our style is urban with funky, colourful designs that often have a humorous twist or are just quirky enough to get noticed- but never at the price of function and quality. Our design is a mix of fun, witty details and a cleaner, “raw” Scandinavian look. The clothes provide the necessary functional details that every child needs, and they stand up to even the most active kid’s life, wash after wash. 

Molo's collection is for boys and girls at the age of 0-16 years.

 

 • International
 • Denmark
 • Sweden
 • Holland


Welcome to Paloma Clothing

Paloma Clothing
Paloma Clothing is a locally owned women’s boutique in Portland, OR. Whether you are searching for a dress to wear for a special occasion or need casual, American made clothing that you can easily pack in your suitcase for travel, we’ve got it all. You can rest assured we go out of our way to provide excellent customer service, and our selection of high-quality products is socially responsible.

About Our Boutique

We carry top clothing brands in a variety of styles, and the perfect bags and accessories to compliment any look! You’ll love our one-of-a-kind selection of natural fibers, including favorites such as cotton, linen, silk, and wool. We also carry lesser-known materials like ramie (made from nettles), and various forms of wood-based rayon such as Tencel, viscose, and modal.

Clothing, Jewelry, and Accessories

Browse options from some of our favorite brands. We carry products from a wide range of companies, including the following:

 • – Cut Loose: Casual clothing cut and dyed to order in San Francisco.
 • – Johnny Was: Collectable pieces made with exquisite embroidery and luxurious fabrics. A perfect balance between vintage, bohemian & modern style.
 • – Nic Zoe: A collection inspired by artists, destinations and life experiences as well as the needs of real women.
 • – 3Dots: A Southern CA designed & created brand that prides itself in providing “Beyond the Basics” luxury comfort and effortless styles.
 • – Luna: Designed & made in Portland, OR by Karina Potestio, who began sewing skirts for her three little girls in her home.
 • – Aventura/ Sportif: Designed in the beautiful Sierra Nevadas, Aventura makes comfortable, stylish organic cotton travel clothing.
 • – Janska: All weather raincoats designed & made in Colorado. Durable, washable & great for travel!
 • – Prairie Underground: Made in Seattle by two best friends from Nebraska, these limited edition styles are made with organic cotton.
 • – Tianello: Features unique prints and specializes in Tencel fibers.
 • – Habitat Clothes: Timeless designs ranging from casual to dressy.

We feature a great selection of accessories including travel bags and handbags from Baggallini, Hobo, and Sven. You’ll find gorgeous scarves from Asian Eye, Dana Herbert, and Dunlap Weavers. We also pride ourselves on our selection of unique locally made jewelry from designers such as Adajio, Boma, Elysium, Kristin Ford, Marjorie Baer, and Sarah J. Jewelry. Stop in today to find new eco-friendly clothing as well as trendy and designer outfits.

Explore Our Boutique

Paloma Clothing

About Our Store

Find out why we are the preferred destination for special occasion clothing in Portland.

Read More

Paloma Clothing

Eco-Friendly Clothing

Our boutique has a wide range of appealing, socially responsible clothing to pick from.

Read More

Paloma Clothing

Jewelry and Accessories

Check out the locally made jewelry and the best accessories in Portland.

Read More

Paloma Clothing

Gallery

Browse photos of our stylish clothing for Travel, Work & Play.

Read More

Testimonials



Il più grande parco divertimenti al coperto d'Italia
Tantissime attrazioni per tutta la famiglia e giostre per ragazzi
Divertimento tra lo zucchero filato e la frutta caramellata

Il più grande parco divertimenti al coperto d’Italia

16-17 dicembre 2017
Dal 22 dicembre 2017 al 7 gennaio 2018
13-14 gennaio 2018

Winterello

Presto online!

Braccialetto

Clicca qui!!

Intrattenimento

Clicca qui!

Attrazioni

Clicca qui

Partner

Supporter