Photos
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
See all
Posts
Treta Smena
25 January 2013

http://www.tretasmena.com/

Treta smena
Samo za Vasa zabava.. Rabotime i vo Treta Smena!
tretasmena.com
Treta Smena shared a link.
17 January 2013
Во вистински момент
Колекција од фотографии кои ке ве насмеат од срце.
tretasmena.com
See all
Posts
Treta Smena
7 November 2012

Да се види до кај е и шо е работата ?

На прошетка !?
И додека Обама, ја славеше својата победа, Јосип Броз Тито и Гоце Делчев, решија да го разгледат Скопје, со автобус од нивното време.
tretasmena.com
Treta Smena
26 October 2012

Мотори!!!

Нов дизајн на мотоцикли
Американската уметничка Trina Meri направи серија провокативни фотографии на кои згодни и разголени манекенки позираат на мотори.
tretasmena.com
Treta Smena shared a link.
21 October 2012
Цаци со нов хит
Битолскиот вокал Александар Цаци, деновиве успешно ја изведе неговата нова композиција.
tretasmena.com
Treta Smena
20 October 2012

Уживајте во новиот хит на Цаци !!

Цаци со нов хит
Битолскиот вокал Александар Цаци, деновиве успешно ја изведе неговата нова композиција.
tretasmena.com
Treta Smena
22 September 2012

Не го пропуштајте еден од најдобрите мечеви во светот!!!

The D-Day
Утре е денот Д за англиската премиер лига, утре е вечното дерби на Англија, на Енфилд, Ливерпул го чека на Манчестер Јунајтед.
tretasmena.com
Treta Smena
20 August 2012

Првиот документарен - експериментален филм на Литовски Иван, во продукција на Гнасни Деца. За РЕЈВ во Битола, за Асоцијацијата 615 и за новата култура која ја креираат.

615 документарец
Првиот документарен - експериментален филм на Литовски Иван, во продукција на Гнасни Деца.
tretasmena.com
Treta Smena shared a link.
8 August 2012
Огласник: Менувам маж за вакво куче!
Погледнете го видеото за ова неверојатно куче.
tretasmena.com
Treta Smena shared a link.
7 August 2012
Жена за на скара
Сите заинтереÑирани да Ñе јават на контактот даден на Ñледниот линк.
tretasmena.com
Treta Smena shared a link.
2 August 2012
Интересна изложба под вода
Фотографот ÐÐ½Ð´Ñ€ÐµÐ°Ñ Ð¤Ñ€Ð°Ð½ÐºÐµ Ñоздаде еден прекраÑен изложбен проÑтор на 44 метри под вода.
tretasmena.com
Treta Smena shared a link.
31 July 2012